Mes siūlome: Kokybišką ir malonų aptarnavimą, dokumentų paėmima ir pristatyma. Jums nereikės pildyti anketas, stovėti eilėse prie ambasados, mes viską padarysime už Jūs. Laiku, greitai ir patikimai sutvarkome dokumentus turistinėms ir dalykinėms vizoms gauti.

Vizas į Baltarusija išduoda Baltarusijos ambasada, daugiau informacijos čia:http://lithuania.mfa.gov.by/ru/consular_issues/visas/

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos pažymi kad, Uždaroji akcinė bendrovė „Anvizija“ įregistruota Juridinių asmenų registre atitinka kelionių agentūrai keliamus reikalavimus ir gali teikti tarpininkavimo  paslaugas tvarkant vizas.

Kelionių agentūros pažymėjimo Nr.012756

Pažymėjimas išduotas 2012 04 03

Vizos į Baltarusiją

Kreipkitės mob. tel., Viber, WhatsApp: +370 679 84011, tel. +370 5 2652511

Vizos tipas/Leidimas
Vizos/Leidimas įforminamos per
Pastabos
1 d. d.
5 d.d.
Leidimas vykti į Gardino sritį (iki 15 dienų) 12€ Reikalingi dokumentai: Paso kopija (lapo su nuotrauka), kelionės datos. Su leidimu galima vykti į Gardino, Bresto miestus, Augustavo kanala ir į Gardino, Bresto, Voronovo, Lidos, Volkovysko, Ščučino, Svisločio, Berestovicos, Žabinkos, Pružanų, Kameneco rajonų teritorija. Vyktį galima per pasienio punktą “Šalčininkai-Beniakoni”,„Raigardas – Pryvalka“ ir sezoninį upių pasienio punktą „Švendubrė – Pryvalka“. Sezoninis pasienio punktas dirba nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d..
1 – kartinė privati/tarnybinė  (iki 30 dienų) 90€ 55€ Būtini duomenys pas ką vyksta BY (tikslus adresas ir vardas pavardė, telefonas ar BY įmonės kontaktai)
2 – kartinė privati/tarnybinė (iki 30 dienų) 90€ 55€ Būtini duomenys pas ką vyksta BY (tikslus adresas ir vardas pavardė, telefonas ar BY įmonės kontaktai)
Daugkartinė  1 mėn. privati*/ **komercinė 100€ 60€ Būtini duomenys pas ką vyksta BY (tikslus adresas ir vardas pavardė, telefonas ar BY įmonės kontaktai)
Daugkartinė  3 mėn. privati*/ **komercinė  100€/105€ 60€/70€ * turint iškvietimą arba reikalingus dokumentus apie artimuosius giminaičius, gyvenančius ar gimusius Baltarusijoje; ** jeigu yra visi dokumentai komercinei vizai gauti
Daugkartinė 12 mėn. privati*/ **komercinė 100€/105€ 60€/70€ ** jeigu yra visi dokumentai komercinei vizai gauti
Tranzitinė 1 kartinė (į vieną pusę) 90€ 55€
Tranzitinė 2 kartinė (į abi puses) 90€ 55€
Tranzitinė daugkartinė 90€ 55€
1 – kartinė/

2 -kartinė/

daugkartinė (vaikams iki 12 metų visi vizų tipai)

90€ 20€ Reikia abiejų tėvų pasų kopijų ir gimimo liudijimo originalo; galioja pagal draudimą.
1 – kartinė 10d./25d. kapinių lankymas (pagal pažyma) 90€ 55€ Reikalinga pažyma, kad palaidotas giminaitis, giminystės ryšį įrodantys dokumentai (originalai). Draudimas reikalingas pirmajam važiavimui 25 dienų.

 

* Vizą gali gauti gimę Baltarusijoje asmenys arba asmenys, turintys iškvietimą iš artimų giminaičių, Baltarusijos piliečių (tėvas, motina, senelis, senelė arba sutuoktinis, jo tėvai, seneliai). Tokioms vizoms gauti reikia pateikti giminystės ryšius patvirtinančius dokumentų originalus.

** Komercinei vizai gauti reikia pateikti pažymą iš Sodros (pažyma už draudimo laikotarpius), pažymą iš darbo ant firminio blanko su antspaudu (rusų k.), įgaliojimo  ant firminio blanko su antspaudu (rusų k.), sutartį su verslo partneriais Baltarusijoje ir iškvietimą (hodatajstvo). Gali būti papildomų sąlygų. Komercinei metinei vizai gauti reikalingas Baltarusijos įmonės išrašas iš Justicijos ministerijos.

Pastabos:

Vaikams iki 16 m. vizai (išskyrus tranzitinę vizą) įforminti reikia pateikti gimimo liudijimą ir abiejų tėvų pasų kopijas. Vaikams iki 12 metų viza įforminama per 1-5 darbo dienas.

Galiojančios Baltarusijos vizos neperklijuojamos į naujus pasus.

Paskutinė mėnesio darbo dieną konsulatas nedirba.

BENDRI REIKALAVIMAI:

Reikalingi dokumentai:

  1. Pasas turi  galioti  mažiausiai 3 mėn. po vizos galiojimo pabaigos.
  2. Pase turi būti ne mažiau  nei  1  laisvas puslapis įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus” ar
    „paso galiojimas”  vizos neklijuojamos).
  3. Vizos įforminamos pagal išpirkto draudimo galiojimo trukmę (draudimo suma10000 eurų). Draudimo polise turi būti Белгосстрах firmos logotipas (draudimą galite įsigyti mūsų biure).
  4. Nuotraukos : 1 nuotrauka 3,5*4,5 cm, spalvota,  baltame fone, neskenuota, atitinkanti prašytojo amžių.(ne daugiau kaip šešių mėnesių senaties), DĖMESIO: veidas turi sudaryti  80 procentu nuotraukos ploto.
  5. Pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir  t.t.
  6. Anketiniai duomenys : darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyv. adresas, asm. telefonas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigravimo metai į LR (jei gimė ne LR), sutuoktinio duomenys (vardas, pavardė, mergautinė pavardė, gimimo data.)